[ad_1]
Mam na myśli, że może jest coś czego nie dokończyliście, coś co na prawdę chcecie zrobić, coś czego nigdy nie powiedzieliście komuś, cokolwiek!

Odwiedź: http://inspiruje.pl/ i https://www.facebook.com/InspirujePL

Muzyka:
Paul Kelly – Peace

Filmy:
Pain and Gain
What’s your motive?
GoPro HERO3 – Black Edition – Smaller, Lighter and 2X More Powerful
Być Królem – Motywacja Streetball
Najlepsza motywacja dla sportowca

Przemowa:
Al Pacino, Rocky Balboa

Różnica między zwycięstwem, a klęską
#Różnica #między #zwycięstwem #klęską

23 thoughts on “Różnica między zwycięstwem, a klęską”
  1. I to jest to, nikt mi już nie powie co mogę zrobić, a co nie, co mogę osiągnąć, a co nie, kim mogę być, a kim nie. NIKT MI NIE POWIE NIE, bo wiem gdzie chcę być i co robić i będę dążył do swojego celu i nikt mnie nie zatrzyma, odniosę tyle porażek, będę próbował tyle razy aż spełnię swoje marzenia o których nikt nawet z mojej rodziny teraz nie wie. I Wy też nie marnujcie swoich marzeń, żyjemy tylko raz, i tak umrzemy, i dlatego nie marnujmy tutaj niczego. Pozdrawiam Was Wszystkich 🙂

  2. Dzięki ! Jesteś Wielki 🙂 a mam pytanie osobiste czy mógłbyś przetłumaczyć filmy z Dragon Ball które są po angielsku ?

  3. Racja, Ale te filmiki nie motywują mnie aż tak jak te z Twojego kanału… brak im tego czegoś… tej iskry która rozpala w tobie ognień i chęć do czegokolwiek 🙂

  4. Genialne. WIELKIE BRAWA NA STOJĄCO. Nawet sam głos, muzyka, rusza do działań, bez rozumienia tego co mówią. Brawa.. Sub poleciał. Odważsiężyć i RAW Motivation dajecie siłę ludziom, siłę która pcha nas do przodu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *