[ad_1]
Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Sungur sizler için Doktorum’da açıklıyor…

Aşk ile sevgi arasındaki fark nedir?
#Aşk #ile #sevgi #arasındaki #fark #nedir

15 thoughts on “Aşk ile sevgi arasındaki fark nedir?”
  1. Tam ne diyo len bu ne bos konusuyo dicektim o ara agzindan dogru seyleri cikardi. Evlenirken hayal ettinizle evleniyorsunuz cok dogru asik olurkende istediniz gibi hayalini kuruyorsunuz asik olmayi seviyorsunuz demeside dogruydu. Ask ve sevgi farkli seyler bencede. Ask sihirlenme gibi bisey. Ne sen cagirdin ne ben usul usul sessiz sessiz asktir bizi mutlu eden. Ya dogru demis Orhan Gencebay.

  2. Sevmeyi seçebilirsin ama aşkı seçemezsin, hayatında birçok kez sevebilirsin ama aşkı belkide hiç bulamayabilirsin. Aşk insan hayatının en değerli duygularından birisidir….

  3. Sayın Kanal D Sağlık ekibi bu programın tamamnın youtube'da yayınlayabilirseniz çok aça çok seviniriz.Bu şekilde yarım kalmış, eksik kalmış, olmamış.

  4. SENİ SEVİYORUM DEMEK SADECE SEVGİLİYE DENMEZ BENCE ANNEYE BABAYA KARDEŞÇE EVLATLARINA DÜNYAYA İNSANLARA DOGAYA SEVGİ SEVMEK BAŞKA DUYGUDUR ARKADAŞIN ADA DİYEBİLİRSİN SENİ SEVİYORUM ARKADAŞIM İLLADA SEVGİLİ OLMAYA GEREK YOK DÜNYADA İNSANLARI SEVEBİLİR İNSAN IRK DİB DİL FARKETMEZ İNSAN OLDUGU İÇİN YARADANIN YARATIGI İÇİN KARDEŞLİK DOSTLUK DOLDUGU İÇİN SADECE SEVGİLİ İÇİN DEGİLDİR SEVGİ BÜYÜK İHTİYAÇTIR BAGLARI GÜÇLEŞTİRMEK İÇİN AİLENDE KARDEŞLİKTEN KOMŞULUKTA ARKADAŞLIKTAN BİR İNSAN SEVGİ SAYGI BÜYÜK İHTİYAÇTIR BEN YABANCI DÜNYADA SANATÇILARI YABANCI IRKTA OLSADA BENİM İÇİN SEVGİLİ ANLAMINA GELMEZ MESELA YABANCI SANATÇILAR MUSTAFA KEMAL ATATÜRK SEVİYORLAR ONLAR SEVGİLİ ANLAMINA GELMEZ SAYGISINDAN DOLAYI SEVİYORLAR BAZI İNSANLAR SEVGİNİN SEVİYORUM ANLAMINI İŞİNE GELDİGİ GİBİ GÖRÜYORLAR BENİM FİKRİM BÖYLE DÜŞÜNCEM BÖYLE SEVİYORUM RABİM YARATILANDAN DOLAYI SEVİYORUM ANNEMİ BENİM ANNEM OLDUGU İÇİN BABAM KARDEŞLERİME BEN SÖYLÜYORUM CANIM KARDEŞİM SENİ SEVİYORUM DİYE SEVGİ SEVMEK GÜZELDİR İNSAN OLMAK DÜRÜST DOGRU DÜZGÜN ANLAMAK ODAHA ÖNEMLİDİR BENCEEE

  5. Evet Sevgi Sanaat dır Aşk İse İhtiyaçtır Doğru Katılıyorum.Hatta ve Hatta Sevgi Aşkın Önüne Geçiyor Cinsellik ve Şevhani Dugular Sevgi Karşısında İkinci Plana Düşer.Ben Bunu Tesbit Etmişimdir.Ayrıca Aşk ta Menfaat iletişimi var Sevgide İse Karşılıksız Sevginin Ta Kendisi Var.Sevgi bence Daha Yücedir.Aksi takdirde Aşk da Yaşanamaz Herşeyin Temeli Bence Saf Tertemiz SEvgi dir.Güven de Hepsinden önce Gelir.Bence Güvenin Düşmanıda Bilgisizlik cehalet Evham.Takıntı – Sanı-Zannetmek Sui Zandır // (( Hüsnü Zan(Yani İyi Düşünce) = ise SEvgi Kaynaklıdır)) ) // vb.Kişilik Bozukluğudur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *